Kontakt


Om du har några frågor om klubben eller träningen, mejla gärna till den stil du är  intresserad av om du EJ hittar informationen på hemsidan:

Knatteträning knattar@linkopingbudo.se

Stil Mailadress
Aikido aikido@linkopingbudo.se
BJJ bjj@linkopingbudo.se
Iaido iaido@linkopingbudo.se
Jodo jodo@linkopingbudo.se
Karate karate@linkopingbudo.se
Kendo kendo@linkopingbudo.se
Kyudo kyudo@linkopingbudo.se
MMA mma@linkopingbudo.se
Thaiboxning thaiboxning@linkopingbudo.se
Ju-jutsu Kai ju-jutsukai@linkopingbudo.se
Ju-jutsu Fighting jujutsufighting@linkopingbudo.se

Övriga frågor, som inte passar en given stil, kan mailas till:

info@linkopingbudo.se